Tuż po okresie dojrzewania na ciele młodych kobiet coraz częściej zaczyna pojawiać się cellulit. To bardzo nieestetyczna przypadłość dotykające jedynie płci pięknej. Objawia się nierównomiernym rozkładem tkanki tłuszczowej w wyniku czego na udach, przedramieniu lub brzuchu pojawiają się obszary przypominające wyglądem skórkę od pomarańczy.

Na pomoc w rozwiązaniu tych problemów przychodzą specjaliści do spraw medycyny estetycznej. Oferują oni zabiegi nieinwazyjne, redukujące złogi tkanki tłuszczowej nawet całkowicie. Jedną z takich terapii cellulitowych jest lipomasaż oferowany przez endermologów.

W skrócie na czym polega endermomasaż opowiedzieć można w kilku słowach – jest to bowiem niezwykle prosty i nieskomplikowany zabieg estetyczny. Skupiska tkanki tłuszczowej traktowane są specjalistyczną głowicą, która oddziałuje na niepożądane komórki przy wykorzystaniu podciśnienia. Rezultat zabiegu wzmacnia profesjonalny kostium, dzięki któremu głowica lepiej przesuwa się po fałdach skórnych. Dla utrzymania efektu masaż powtarza się cyklicznie. Należy podkreślić, że zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg lipomasażu? Wskazania do zabiegu endermomasażu maja przede wszystkim osoby bezskutecznie walczące z cellulitem. Zabieg ten powoduje zarówno poprawę wyglądu skóry jak również jej uelastycznienie. Dodatkową korzyścią jest utrata centymetrów w obwodzie w przypadku masażu partii brzusznych lub ud. W zasadzie brak jest jakichkolwiek przesłanek, które wykluczyłyby pacjentkę z możliwości poddania się zabiegowi. Jest to masaż metodą naturalną a co za tym idzie: żadne dolegliwości zdrowotne nie mogą stwarzać niebezpieczeństwa dla osoby zdecydowanej na tę formę walki z tłuszczykiem.

ende2

Ceny takiego zabiegu kształtują się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Kierując się do salonu medycyny estetycznej na lipomasaż warto najpierw zapoznać się z opiniami na temat danej kliniki. Niekiedy niska cena zabiegu może wynikać z bardzo małego doświadczenia a co za tym idzie endermomasaż może okazać się nieskuteczny

Zainteresowany zabiegiem endermomasażu? Koniecznie sprawdź ofertę salonu kosmetycznego J’adore na stronie http://jadoreinstytut.com/endermomasaz/