Najnowsze badania dotyczące wyboru mieszkań do zakupu, dowodzą, że coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkań na nowo budowanych osiedlach aniżeli mieszkania używanego, w starym typie budownictwa. Ma to przede wszystkim swoje uzasadnienie w tym, że w przypadku nowo budowanych mieszkań nie ma potrzeby wymiany starych instalacji na nowe, jak również nie ma potrzeby remontu. Ponadto nowo budowane osiedla mają przewidziane w swojej strukturze właściwie całe niezbędne zaplecze, takie jak sklepy, poczta, czy nawet przedszkola.

Zainteresowanie tematem nowych osiedli w zdecydowany sposób potwierdzają przedstawiciele firmy Fronton, którzy zajmują się kompleksową obsługą użytkowników przez zakup, budowę, jak również aranżację wnętrz oraz wynajem lokali. Zaś ich oferta obejmuje nowe osiedla w Krakowie w różnych lokalizacjach. Są to deweloperzy, którzy posiadają ogromny poziom doświadczenia w temacie sprzedaży i wynajmu lokali. Jest szczególnie ważnym, że firma zapewnia w swojej ofercie opiekę w zakresie wyboru lokalizacji jak również rodzaju mieszkania jakie jest potrzebne, konsultacji która niewątpliwie ułatwia podjęcie decyzji i pomaga doprecyzować własne wymagania oraz samego zakupu.

Jak wskazują statystyki, zainteresowanie na rynku deweloperskim wciąż rośnie, a co się z tym wiąże – rośnie liczba zadowolonych klientów, zaś nowe mieszkania w Krakowie z całą pewnością są jedną z ofert godnych polecenia. Szczególnie biorąc pod uwagę kompleksowość oferowanych usług przez firmę Fronton, wysoki profesjonalizm oraz doradztwo w zakresie pomocy przy wyborze odpowiedniego mieszkania. Przedstawiciele firmy zdają sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na nowe mieszkania i hossę na rynku deweloperskim oraz tego, jak istotna jest kwestia doradztwa klientom w tym zakresie. Obecnie firma oferuje bardzo szeroki wybór mieszkań, uwzględniając przy tym różne gusta i zapotrzebowanie klientów, a przy tym oferta uwzględnia różnorodne lokalizacje na terenie miasta.