gdyniaNiezapomniane wakacje nad polskim morzem warto spędzić w Gdyni. Szczególnie wtedy, gdy poza plażowaniem oczekujemy też szeregu innych atrakcji. Miasto co chwilę przygotowuje nowe letnie imprezy dla turystów, a dodatkowo ma też wiele do zaoferowania przez cały rok.

Jak można spędzić wakacje w Gdyni?

Rodziny z dziećmi zachęcamy nie tylko do wielogodzinnych spacerów po plaży i kąpieli w morzu, ale również do odwiedzenia Oceanarium. Równie dużą atrakcją jest molo w Gdyni, które powinno być punktem podstawowym dla każdego turysty. Bardzo interesujący jest również spacer w pobliżu malowniczego klifu w Gdynia Orłowo – szczególnie wczesnym rankiem.

Wszyscy turyści powinni zobaczyć także Muzeum Marynarki Wojennej oraz słynną latarnię morską. Ciekawa jest też architektura miasta, a szczególnie Dworek Sierakowskich. Krzywy Domek i kościół św. Jerzego.

Który nocleg warto wybrać?

Zdecydowana większość turystów przyjeżdżających do nadmorskich miejscowości oczekuje komfortowych i przystępnych cenowo noclegów, bo jak wiadomo, wakacje nad Bałtykiem nie należą do najtańszych. Na szczęście można znaleźć miejsca, które będą spełniały nasze wymagania.

Ogromną popularnością wśród turystów cieszą się pensjonaty, które zazwyczaj udostępniają przytulne pokoje w dobrej cenie. Niektóre z nich mają również dodatkowe pozytywy, które są bardzo istotne podczas wakacyjnego wypoczynku. Przykładem doskonałego noclegu w Gdyni jest Willa Mewa, która poza komfortowymi pokojami w dobrej cenie daje swoim gościom również szereg innych udogodnień. Należą do nich między innymi: dostęp do bezprzewodowego internetu, restauracja z domową kuchnią, różnorodne śniadania, doskonałe położenie blisko plaży, dobrze wyposażone pokoje i apartamenty, parking, możliwość przyjazdu ze zwierzętami.

Willa Mewa to bardzo dobra baza noclegowa zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i klientów biznesowych. W przestronnej restauracji można zorganizować imprezę okolicznościową lub spotkanie firmowe z pysznym jedzeniem.

Więcej na: http://www.willamewa.pl/