Nie ma nic zaskakującego w tym, że moda jak zwykle zaskakuje – nie inaczej wyglądają trendy na rok 2017. Plusem jest to, że propozycje projektantów są bardzo różnorodne i (prawie) każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Dziś opowiemy Wam, co warto nosić w tym sezonie. Będzie etnicznie, kolorowo, egzotycznie i ekologicznie.

Eko biżuteria czyli drewniane pierścionki od Plantwear

Moda na ekologię szybko nie przeminie, dlatego jeśli jeszcze nie masz biżuterii nawiązującej do środowiska, szybko to zmień. Naszą propozycją na dziś są drewniane pierścionki Plantwear z dodatkiem żywicy i zatopionych w niej płatków 24-karatowego złota lub srebra. Wyglądają zjawiskowo! Koniecznie sprawdź ofertę drewnianych pierścionków Plantwear na stronie https://plantwear.pl/kategoria/pierscionki/

plapie2

Dużo i jeszcze raz dużo!

W tym sezonie ciężko będzie chyba tylko minimalistką – projektanci zachęcają do braku umiaru w biżuterii, a do tego wszystko, co nosimy, musimy być wielkości XXL. Mamy geometryczne wzory, zwierzęce motywy, egzotykę i boho więc jedno jest pewne – nie będziemy się nudzić!

Chokery

Bransolety na szyję, które złośliwcy nazywają obrożami, wracają do łask – pojawiły się na pokazach wielu projektantów. Plusem jest fakt, że jest to biżuteria niedroga, więc nawet jeśli trend na nią znudzi Ci się w ciągu kilku miesięcy, zakup ten nie uszczupli znacząco Twojego portfela.

Nausznice

Nausznice modne były kilka lat temu, a dziś wróciły w wielkim stylu. Delikatne i masywne, z kolcami i z kwiatami – cokolwiek wybierzesz, będziesz szalenie modna. Polecamy również noszenie tylko jednego kolczyka lub nausznicy, z włosami ułożonymi na przeciwległy bok.

Wiele pierścionków naraz

Im więcej, tym lepiej – nosimy nie tylko więcej, niż jeden naraz, ale i po 2-3 na jednym palcu! Ciekawe propozycje dały nam tutaj sieciówki. W sklepach Aldo czy TopShop znajdziemy po 9-12 pierścionków w zestawie za kilkadziesiąt złotych. Polecamy!

Etniczne kolie i naszyjniki

W biżuterii na rok 2017 musi się po prostu wiele dziać – dlatego bez cienia obawy wybieraj przestrzenne naszyjniki i kolie z kolorowych kamieni, rzemyków i sznurków. Jeśli boisz się przesady i modowej wpadki, do tej biżuterii dobierz stonowane, jednolite ubrania, np. gładką bluzkę bez dekoltu. Dzięki temu naszyjnik będzie grał pierwsze skrzypce, a całość nie będzie zbyt ciężka.