Rynek usług przewozu osób w Krakowie jest nasycony, jednak właścicielom Kraków Executive udało się znaleźć w nim niszę. Firma oferuje przewozy luksusowe, wynajem busów, vanów, jak i limuzyn o bardzo wysokim standardzie. Oferta kierowana jest do Klientów ceniących sobie rzetelność, punktualność, wysoki komfort i prestiż .

Podstawowa flota firmy obejmuje 4 samochody marki Mercedes (busy) i 1 luksusowe BMW (limuzyna), wszystkie z klimatyzacją. Limuzyna ponadto posiada przedłużoną wersję  nadwozia, podgrzewane siedzenia, rolety przeciwsłoneczne i skórzaną tapicerkę. W razie potrzeby dostępne są również inne pojazdy, w tym autokary. Przewoźnik gwarantuje podróż w standardzie VIP, bezwzględną czystość pojazdu i perfekcyjny stan techniczny. Pojazdy nie mają oznaczeń firmowych, dzięki czemu pozwalają na zachowanie anonimowości.

Kraków Executive zatrudnia tylko kierowców z dużym doświadczeniem. Każdy z nich zna co najmniej język polski i angielski. Filozofią firmy jest to, aby kierowcy byli elastyczni: dostępni późną nocą, przygotowani na opóźnienia Klientów związane z opóźnieniami lotów.

Firma prowadzi trzy rodzaje usług:

  • transfery lotniskowe,
  • wycieczki lokalne,
  • a także wynajem floty na życzenie Klienta czyli tzw. ryczałt.

Transfery lotniskowe obejmują w standardzie lotniska Kraków Balice i Katowice Pyrzowice Do tej kategorii firma zalicza również przewozy międzymiastowe.

Wycieczki lokalne oferowane przez Kraków Executive to przede wszystkim: Muzeum Auschwitz, kopalnia soli Wieliczka, Zakopane i Częstochowa, jednak na prośbę Klienta usługodawca jest wstanie zorganizować wyjazdy do innych miejsc. Kierowca pomoże przy zakupie biletów wstępu zwłaszcza turystom nie mówiącym po Polsku, firma może również pomóc w zarezerwowaniu usług prywatnego przewodnika.

Wynajem ryczałtowy jest wyceniany wg. cennika. Po przestawieniu swoich oczekiwań Klient może liczyć na propozycję optymalizacji kosztów. Obsługa VIP gwarantuje indywidulane podejście do każdego, nawet niestandardowego zlecenia.

Pełną ofertę firmy oraz aktualny cennik znajdą Państwa na stronie http://www.krakow-executive.com/pl.