Z roku na rok, tak klienci, jak i firmy sprzątające podwyższają poprzeczkę związaną z jakością usług sprzątania biur i zapewniania ochrony firm. Obecnie liczy się już nie tylko staranność wykonywanych zleceń, ale także używane do nich sprzęty oraz pracujący przy zadaniu personel.

Grupa PROF-US jest firmą sprzątającą, która do wykonywania usług zatrudnia wykwalifikowaną kadrę zaufanych pracowników oraz stosuje tylko preparaty i maszyny sprzątające najlepszej jakości.

Sprzątanie biur w stylu eko

Ekologia zyskała wielu zwolenników. Coraz częściej klienci przy sprzątaniu biur proszą o niestosowanie preparatów, które pozostawiają po sobie zapach nieprzyjemnego, niezdrowego i intensywnego chloru. Dlatego też coraz częściej firmy sprzątające korzystają z przyjaznych dla środowiska i otoczenia środków czystości, które nie tylko ładnie pachną, ale i jednocześnie są bardzo skuteczne i zapewniają odpowiednią czystość na długo. Ponadto firma sprzątająca PROF-US używa zaawansowanych technologicznie maszyn najlepszych producentów, które dokładnie czyszczą nawet uporczywie zabrudzone powierzchnie.

cleaning

Najlepsza ochrona firm

Stałe usługi sprzątania biur to nie jedyna specjalność grupy PROF-US. Zatrudniając wykwalifikowany personel ochroniarzy, firma specjalizuje się również w ochronie firm. Usługi ochrony organizowane są na terenie całej Polski m.in. Krakowa, Warszawy, Katowic lub Wrocławia. Każdy pracownik personelu ochrony jest osobą zaufaną, która posiada odpowiednie kwalifikacje, szkolenia oraz doświadczenie zawodowe potrzebne na miarę zakresu pełnionych obowiązków.

Grupa PROF-US na rynku usług firm sprzątających działa już od 1994 roku. Pracownicy firmy wykonują zlecenia usług w zakresie eksploatacyjno-technicznej obsługi obiektów komercyjnych i produkcyjnych na terenie największych miast Polski m.in. Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice. Wszystkie prace wykonywane są w oparciu o wdrożone systemy zarządzania ISO oraz unikalne know-how.