Według specjalistów, którzy na co dzień zajmują się kreowaniem wizerunku osób publicznych, ale też coraz częściej postaci związanych z biznesem, wzrasta świadomość tego, jak ważne jest odpowiednie zaprezentowanie siebie i swojej firmy w oczach potencjalnych klientów, a przede wszystkim zagranicznych kontrahentów. Zgodnie z tym, co twierdzą eksperci, właśnie odpowiednie pierwsze wrażenie może mieć kluczowe znaczenie dla całej relacji pomiędzy kontrahentami. Polscy przedsiębiorcy nie szczędzą więc środków, dzięki którym są w stanie zadbać o prestiż swojej firmy i coraz częściej decydują się na wynajem limuzyn czy zaproszenia do najmodniejszych luksusowych restauracji. Wszystko po to, by jak najkorzystniej wypaść w oczach potencjalnego inwestora.

O tym, że zainteresowanie takimi usługami, jak na przykład exclusive transfers wiedzą także przedstawiciele firmy Kraków Executive. Przedsiębiorstwo to oferuje swoim klientom między innymi wynajem busów i limuzyn, które są bardzo luksusowe i zapewniają podróżującym nimi pasażerom wysoki komfort podróży, na przykład podczas transferu z lotniska do hotelu czy siedziby danej firmy. Według przedstawicieli Kraków Executive coraz więcej polskich przedsiębiorców ma wysokie wymagania względem nie tylko samochodów, którymi ma być przewożony zagraniczny gość, ale także dotyczących osoby szofera. Ten ostatni powinien mówić biegle po angielsku lub w innym wskazanym języku oraz powinien wykazać się znajomością nienagannych manier.

Specjaliści twierdzą, iż właśnie dzięki zapewnieniu tak wysokiej jakości obsługi firmy przewozowe specjalizujące się między innymi w transferach VIPów oraz oferujące tak zwane business cab zyskują coraz więcej klientów. Zgodnie z danymi udostępnionymi przez tego typu przedsiębiorstwa, liczba klientów chętnych na takie luksusowe usługi w zeszłym roku wzrosła o prawie jedną czwartą. Eksperci twierdzą, że liczba ta będzie jeszcze rosła, bo firm zainteresowanych nawiązaniem prestiżowych kontaktów wciąż przybywa.