Choć ferie zimowe najczęściej kojarzą nam się z pobytem w górach, to w tym roku polecamy małą odmianę – podróż w zupełnie innym kierunku, do Gdyni. Choć najwięcej turystów przyjeżdża tam w lecie, to miasto ma też wiele do zaproponowania również w okresie zimowym. Szczególnie pod względem sportowym.

W Gdyni w ośrodkach sportowych organizowane są imprezy tematyczne, zajęcia sportowe i inne atrakcje dla turystów. Wiele z nich jest całkowicie bezpłatnych. Dzięki temu całe rodziny mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności sportowe i konkurować między sobą w ekscytujących rozrywkach. Trzeba również przyznać, że obszary nadmorskie mają w zimie niepowtarzalny charakter. Śnieg, skute lodem wody, oprószone białym puchem drzewa – to wszystko tworzy wyjątkowy klimat, którego próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Gdynia to również doskonały pomysł na spędzenie niezapomnianych ferii w terenie, na przykład w ramach cyklicznych wydarzeń Adventure Park Gdynia, które z roku na rok zrzeszają coraz większa liczbę uczestników. Jazda konna, survival, turnieje sportowe, zajęcia terenowe w stałym kontakcie z naturalną przyrodą, to tylko kilka podstawowych atrakcji.

Noclegi w Gdyni na ferie

Decydując się na spędzenie zimowego wypoczynku w Gdyni, warto poszukać ciekawych miejsc noclegowych, które będą atrakcyjne nie tylko pod względem ceny. Przykładem takiego miejsca jest willamewa.pl – wyjątkowo rodzinne miejsce, w którym podają pyszne, zdrowe i domowe posiłki. Willa jest zorientowana na potrzeby turystów. Udostępnia komfortowe i przestronne pokoje, wyposażone w wygodne łóżka, z własnymi łazienkami i telewizorem. Pracownicy Willi dbają o każdego gościa – zawsze służą pomocą i witają uśmiechem. Willa Mewa to najlepsze miejsce noclegowe dla rodzin z dziećmi i biznesmenów, którzy odwiedzają Gdynię w celach zawodowych, ale nie przepadają za masowym charakterem popularnych hoteli. Cenią sobie domowy klimat, indywidualne podejście do każdego gościa i miłą atmosferę.