prawoSą w życiu człowieka takie sytuacje, kiedy adwokat staje się potrzebny tak bardzo jak piekarz, bliski jak fryzjerka, a musi być zaufany niemal jak ksiądz. Dobra porada prawna rozwiązuje nasze mniejsze lub większe problemy, a bywa że zdejmuje nam ciężar z barków.

Nie wiesz, jak rozwiązać ciągnący się za tobą problem prawny? Sprawa stała się nagląca? A może potrzebujesz kompetentnej osoby, która będzie reprezentowała twoje interesy przed sądem lub w urzędzie?
Doradztwo prawne jest specjalizacją kancelarii Bolek Legal od wielu lat. Kancelaria świadczy usługi z zakresu wielu gałęzi prawa, zaczynając od prawa cywilnego i prawa pracy poprzez prawo konkurencji czy odszkodowania aż po prawo europejskie. Świadczy również kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców prowadzących działalność we wszelkich formach organizacyjno-prawnych w takich branżach jak m.in.: budowlana, deweloperska, informatyczna, farmaceutyczna czy chemiczna.

Zaczynasz swoją działalność i nie jesteś pewien, czy sposób w jaki rozliczasz się z podatków jest dla Ciebie korzystny? A może nie możesz odnaleźć się przepisach obowiązujących w Unii Europejskiej? Masz dużo zajęć i nie masz głowy to sporządzania samodzielnie umów?
Możesz powierzyć te i inne zdania doświadczonym radcom prawnym, którzy wykonują między innymi analizę konsekwencji podatkowych przeprowadzonych transakcji, sporządzają i opiniują umowy, jak również doradzają w zakresie prawa Unii Europejskiej.

Doświadczeni doradcy prawni mają indywidualne i nowatorskie podejście do powierzonych zadań. Kancelaria oferuje kilka form współpracy do wyboru według potrzeb klienta. Współpracując na co dzień z przedsiębiorcami, radcy rozumieją potrzeby klientów biznesowych, dobierając rozwiązania w taki sposób, aby były jak najbardziej korzystne dla twojego biznesu.
Kancelaria służy pomocą podmiotom korzystających z usług stałej obsługi prawnej, oferując nielimitowaną w wymiarze godzinowym pomoc prawną za uzgodnioną stawkę miesięczną.

Być może miałeś już takie doświadczenia, gdy kancelaria nie za bardzo pomogła ci w rozwiązaniu problemu, twój portfel mocno to odczuł, a ty dalej byłeś w tym samym punkcie tylko lżejszy o pieniądze, które wypłynęły z twojego konta?
Właśnie po to, żeby uniknąć podobnych rozczarowań, kancelaria Bolek Legal oferuje wyjątkowo korzystną dla klienta formę współpracy jaką jest system “success fee”. W systemie tym stawka godzinowa czy ryczałtowa jest niska, a kancelaria główną część wynagrodzenia otrzymuje w postaci prowizji za osiągnięcie sukcesu w powierzonej sprawie. Daje to komfort i pewnego rodzaju gwarancję, że adwokaci dołożą najwyższych starań, aby rozwiązać problem klienta, który zwrócił się o pomoc prawną.