Nowości w TV Okazje. Zapoznaj się z naszymi najświeższymi propozycjami. Sprawdź, jakie produkty  mogą stać się internetowym hitem. Nie zwlekaj – zobacz, zamów i ciesz się niepowtarzalną jakością produktów od TV Okazje.

Booty Maxx – urządzenie fitness

Chcesz zadbać o formę przed latem i na plaży pokazać wyćwiczone, umięśnione ciało? Nic prostszego. Najnowocześniejsze urządzenie do ćwiczeń fitness w domu – Booty Maxx umożliwia wykonywanie precyzyjnych ćwiczeń: pośladków, nóg oraz innych partii ciała.  Siedem prostych programów treningowych pozwoli Ci na uzyskanie satysfakcjonującego wyglądu Twojego ciała. Raz na zawsze pożegnaj wystające boczki, odstający brzuch, czy płaskie pośladki. Booty Maxx to przyrząd, który pomoże Ci cieszyć się wysportowaną sylwetką i dobrą kondycją nie tylko przed gorącym sezonem bikini, ale cały rok.

Urządzenie fitness Booty Maxx jest idealne również do efektywnego ćwiczenia górnych partii ciała. Koniec z wydawaniem pieniędzy na drogie siłownie oraz trenerów personalnych. Od teraz pożądaną sylwetkę możesz uzyskać sam w domu! Wystarczy zaledwie kilkuminutowy trening dziennie.

Dlaczego Booty Maxx jest tak skuteczny?

Booty Maxx został opracowany w oparciu o nowoczesną technologię, dzięki której urządzenie zapewnia precyzyjną i efektywną aktywizację grup mięśniowych.  Aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty wystarczy kilka minut intensywnego treningu dziennie. Jak zacząć ćwiczyć? Wystarczy zapiąć opaskę na kostce i złapać za uchwyt stojący naprzeciw Ciebie. Dodatkowo, obraz z kamery termowizyjnej pokazuje, jak Booty Maxx skutecznie aktywizuje do działania wszystkie mięśnie. Do wyboru masz 7 prostych programów treningowych. Możesz również doczepić uchwyt do linki i ćwiczyć górne partie mięśni rąk i brzucha.

Starlyf Fast Heater – przenośny grzejnik

Chcesz oszczędzić na ogrzewaniu centralnym, a przy tym nie marznąć we własnym domu? Jest na to skuteczne rozwiązanie – Fast Heater – nowoczesny przenośny grzejnik. Urządzenie mimo kompaktowych rozmiarów, potrafi bardzo efektywnie ogrzać pomieszczenie o powierzchni do 23 m². Fast Heater skutecznie ogrzeje  wybrane przez Ciebie pomieszczenie – np. te, w którym aktualnie przebywasz, lub też spędzasz najwięcej czasu.  Dzięki przenośnemu grzejnikowi, raz na zawsze pożegnasz zimne stopy, czy dłonie – grzejnik możesz podłączyć do kontaktu w wybranym miejscu np.  blisko stóp i je skutecznie ogrzać. Urządzenie jest bezprzewodowe. Fast heater należy jedynie wpiąć w kontakt.

Hulajnoga dla młodzieży i dorosłych

Ten, kto chociaż raz w życiu jeździł na hulajnodze, doskonale wie, jaka to frajda. Hulajnoga nie tylko dostarcza nowych doznań, ale również bardzo skutecznie wpływa na poprawę wyglądu całego ciała. Jazda na hulajnodze aktywuje do pracy wiele grup mięśniowych, dzięki czemu w krótkim czasie możesz efektywnie popracować nad swoją sylwetką. Sprzęt od TV Okazje jest wysokiej jakości, przez co komfort jazdy jest znacząco większy niż na innych hulajnogach. Zamontowany z tyłu hamulec gwarantuje bezpieczeństwo.

Więcej nowych produktów TV Okazje znajdziesz w zakładce nowości.